Gwiazda miesiąca – Adam Lambert

Chociaż zajął drugie miejsce w amerykańskim Idolu, to bez wątpienia zrobił o wiele większą karierę niż zwycięzca. Ba! Nawet w jego rodzinnym mieście San Diego ostanowiono na jego cześć święto, które obchodzone jest 8 maja! Wyróżnia się na tle innych muzyków. Adam Lambert swoją osobowością i niesamowitym talentem wokalnym przyciągnął do siebie tłumy fanów.

Przez jakiś czas ostatnio podróżował w trasie z Queen jako frontman zespołu. Kiedyś na pewno się tego nie spodziewał, że stanie u boku swoich idoli i razem z nimi będzie występował. Na szczęście nie porzucił na długo swojej kariery solowej. W tym czasie zmienił wytwórnię i zaczął tworzyć nową muzykę na album. The Original High ukazuje to kim teraz naprawdę jest. Jak sam przyznał w  jednym z wywiadów już dawno wyrósł z tych strojów, które przybierał za ery For Your Entertainment. Dziś jak to powiedział : „Spoglądam na swoje poprzednie modowe wybory i przewracam oczami”.

Zaczął się nowy rozdział. Nie tylko dla niego, ale i jego fanów. To co teraz zaprezentował Adam różni się od tego co słuchali wcześniej. Po zawirowaniach z wytwórnią wreszcie ma spokój. I album taki, jaki chciał. Pomogli mu  wtym Shellback i Martin Garix, znani producenci wśród gwiazd. Ghost Town, pierwszy singuel promujący krążek stał się hitem. A teledysk ma już ponad 5 000 000 wyświetleń. Czy The Original High rzeczywiście jest tak przyziemny jak sam określił go charyzmatyczny wokalista? Ja raczej słuchając go bujam w obłokach i rozpływam się nad dźwiękami i jego wokalem.

Co dalej? Mam nadzieję, że Adam niedługo ogłosi trasę koncertową i pojawi się termin, w którym znajdzie się też Polska. Jeśli nie uda mi się go złapać w rodzimym kraju, na pewno załapię się na Anglię. Czekam z niecierpliwością na dalsze informacje. I na pewno nie tylko ja.

Na razie polscy fani mogą wziąść udział w akcji, która ma cel by Adam przyjechał do Polski i dał koncert. Organizuje ją strona adamlambert.eu – polski fanclub artysty. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

 

 

DYSKOGRAFIA (kliknij w obrazek, by przesłuchać)

  

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.