News

Selena Gomez aktualnie pracuje nad swoim drugim solowym krążkiem. Wiadome jest, że jednym z producentów będzie Zedd, z którym niedawno nagrała utwór I Want You To Know. Piosenkarka i aktorka wyjawiła też tytuł pierwszego singla. Do Good For You kręcony jest już teledysk. Piosenka będzie miała swoją premierę 22 czerwca. Czekacie?

 

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej już prawie za rok. Euro 2016 odbędzie się we Francji. Już wybrano artystę, który będzie odpowiedzialny za oficjalny hymn. Został nim znany producent i DJ David Guetta. Na razie jeszcze nic nie wiadomo o utworze. Ciekawe kogo muzyk zaprosi do współpracy. Jak myślicie, dobry wybór?

 

Po sukcesie dwóch singli Chains i Jealous, Nick Jonas postanowił wydać re-edycję swojego ostatniego albumu, która ma wyjść jeszcze w tym roku. Przygotowuje się do nagrania kilku kawałków. Na razie jednak jest zajęty projektem telewizyjnym Kingdom, który będzie miał premierę we wrześniu.

 

Florence i jej maszyny niedawno wypuścili swój trzeci album. Właśnie pojawiła się informacja, że zespół przyjedzie do Polski, by go promować! Koncert odbędzie się  12 grudnia w Łódzkiej arenie. Bilety będą dostępne w sprzedaży już od 19 czerwca.

 

Nowy krążek Leony Lewis - I Am wyjdzie już 11 września. By umilić oczekiwania fanom piosenkarka udostępniła kolejną kompozycję, która się na nim znajdzie. Essence of Me możecie posłuchać już TUTAJ.

 

W dwóch poprzednich cześciach Smefrów jednej z postaci głosu użyczyła Katy Perry. Tym razem w rolę Smerfetki wcieli się Demi Lovato. Ekranizacja znanej bajki, która tym razem będzie nosić tytuł Get Smurfy ma ukazać się w kinach 5 sierpnia 16 roku.

 

Iggy Azalea postanowiła zacząć pracę nad nowym wydawnictwem. Jednak postanowiła wszystko, co zrobiła przez sześć miesięcy i wyrzucić do kosza – jak odpwoedziała jednemu ze swoich fanów. Na nowy materiał od raperki trzeba będzie trochę poczekać.

 

Lily Allen postanowiła, że w tym roku także wyda nowy album. Wiadomo, że ma ukazać się on późną jesienią. W tym czasie zarejestrowała nowy utwór o tytule Something’s Not Right. Czy go usłyszymy i czy wogóle znajdzie się on na trzecim krążku piosenkarki? Dowiemy się tego wkrótce.

3 Komentarze

  1. Fajnie,że Florence+The Machine przyjedzie do Polski.Szkoda natomiast,że Iggy wszystko wyrzuciła do kosza.Ale miejmy nadzieję,że wyjdzie jej to na dobre ;)

  2. Cieszę się, że Selena podjęła prace z Zeddem. Chłopak jest zdolny i zazwyczaj ze swoich wokalistów wyciska co najlepsze. Spodziewam się dobrego klubowego albumu.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.